Baner DMS

  • 3.1
  • 2
  • 1 - Copy
  • 4

Održana inicijativa “Hodaj za MS!”, povodom Svjetskog dana multiple skleroze

on .

Dana 27. svibnja na Bundeku hodali smo za sve oboljele od MS-a! Zahvaljujemo svim našim članovima koji su došli i podržali inicijativu “Hodaj za MS!”

Bilo nam je lijepo!

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg