
Obilježavanje Svjetskog dana multiple skleroze
U petak smo, u prostorijama Društva multiple skleroze Koprivničko-križevačke županije, obilježili Svjetski dan multiple skleroze. Družili smo se s članovima kao nekad: nosili smo narančaste majice i imali narančaste balone. Razmijenili smo iskustva i podijelili „Vodič za neformalne njegove osobe s multiplom sklerozom“.
Na taj smo način i mi dali svoj doprinos kampanji „Ja sam više od MS-a“
Svjetski dan multiple skleroze, obilježava se svake godine s ciljem podizanja svijesti o ovoj bolesti i pružanja podrške oboljelima od MS-a.
PODRŠKA je ključna!
#Jasamviseodmsa #Brinemotebibrinemosebi #svjetskidanmsa #worldMSDay #WorldMSDay2022 #Svjetskidanmsa2022 #multiplesclerosis #multiplaskleroza #MS #Croatia #Hrvatska




