Baner DMS

  • 2
  • 1 - Copy
  • 3.1
  • 4

Obilježavanje Svjetskog dana multiple skleroze

on .

U petak smo, u prostorijama Društva multiple skleroze Koprivničko-križevačke županije, obilježili Svjetski dan multiple skleroze. Družili smo se s članovima kao nekad: nosili smo narančaste majice i imali narančaste balone. Razmijenili smo iskustva i podijelili „Vodič za neformalne njegove osobe s multiplom sklerozom“. 
Na taj smo način i mi dali svoj doprinos kampanji „Ja sam više od MS-a“
 
Svjetski dan multiple skleroze, obilježava se svake godine s ciljem podizanja svijesti o ovoj bolesti i pružanja podrške oboljelima od MS-a.
PODRŠKA je ključna!
 
#Jasamviseodmsa #Brinemotebibrinemosebi #svjetskidanmsa #worldMSDay #WorldMSDay2022 #Svjetskidanmsa2022 #multiplesclerosis #multiplaskleroza #MS #Croatia #Hrvatska
 
1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG