Baner DMS

  • 1 - Copy
  • 4
  • 2
  • 3.1

Gostovanje u emisiji „Ritam zdravlja“ - Podravski radio

on .

Predsjednica Društva gostovala je, 18. svibnja, u emisiji "Ritam zdravlja" na "Podravskom radiju". Govorila je o aktinostima povodom obilježavanja Svjetskog dana multiple skleroze, radu Društva, usluzi osobne asistencije i projektu „Želim dobar život II“ (Zaželi- prevencija institucionalizacije).